HAKKIMIZDA
Aydınçelebi Sigorta 1980 yılında kurulmuştur. Kurucu Mustafa Aydın Çelebi'dir.

Şirket kurucu ortağımız Mustafa Aydın Çelebi uzun yıllar Gaziantep Sigorta Acenteleri derneği başkanlığı yapmış ve şu anda TOBB sigorta acenteleri sektör meclisi başkanlığı ve TÜSAF 2.başkanlığı yapmaktadır.

Firmamız profesyonel sigortacılıkta öncü bir kuruluş olarak müşterilerine sigorta danışmanlığı hizmetide vermektedir.

Türkiye'nin önde gelen sigorta kuruluşları arasında olan iş ortaklarımız  Sompo Japan sigorta, Quick Sigorta , Ergo Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim, Dask  ile müşterilerimize en iyi sigorta hizmeti verilmekte ve en iyi fiyat çıkarılmaktadır.

Hizmetimiz müşterilerimize en doğru sigorta araştırmasını yapmak ,en uygun ürünü bulmak ve fiyatlandırmaktır. Sigortalama aşamasında poliçeleri eksiksiz hazırlayarak müşterilerimize teslim etmektir,sigorta tarafından sunulan teminatları müşterilerimize tam ve açık bir şekilde aktarmak,bilgilerin tekrar istenilen bir zamanda hatırlatmasını sağlamaktır.

Firmamız müşterisi olan sigortalı kişi veya varlığa zarar geldiğinde firmamız derhal devreye girerek sigortalı ve sigorta şirketi arasındaki iletişimi sağlayarak ,olan olayda müşteri lehine en uygun gelişmeyi sağlamaktır.

 

 

 

 
 

© 2011, Aydınçelebi Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Web tasarım ve Hosting